Versenyző neve

Osztály

Helyezés

Téma

Felkészítette

2017/2018-es tanév eredményei

Diákolimpia 4. korcsoport labdarúgás
Máté János 8.b 1.  

Kincses Erika

Jámbor Józsefné

Kovács Gyula

Siklósiné Kósa Anikó

Gáspár Alex 8.b  
Pakulár Zsolt 8.b  
Jónás Gábor 7.b  
Patály Rajmund 8.a  
Balogh Attila 6.b  
Balogh József 6.b  
Horváth Miklós 8.b  
European week of sport 2. korcsoport labdarúgás
Báder Rómeó 4.b 2.   Kincses Erika

Jámbor Józsefné

Kovács Gyula

Siklósiné Kósa Anikó

Szabó Szilárd 4.b  
Tölgyesi Noel 3.b  
Németh Rikárdó 3.b  
Lajkó Norbert 3.b  
Lajkó Roland 3.b  
Váradi Bence 3.b  
Balogh Richárd 3.b  

2016/2017-es tanév eredményei

Kerületi matematika verseny
Suha Mirabella
4.b 2.   Donkóné Horváth Tímea
Kerületi Természetismereti csapatverseny
Rontó Attila
5.b 6.   Susits Éva
Nagy Roland
 
Győri Andrea
 
TITOK országos történelem levelező verseny
Farkas Gyula 6.b 3.   Pizarro Magdolna
Ferenczy Zoltán  
Zsákai Márk  
László Enikő 7.b 9.  
Paranics Zita 7.b  
Tóth Cintia 7.b  
Titz Enikő 7.a  
Kemény Korina 8.b 11.  
Horváth Krisztofer 8.b  
Horváth Ákos 8.b  
Paranics Barnabás 8.a  
Kerületi Labdarúgó Diákolimpia
1. korcsoport
Balogh Atila
5.b 3.    
Balogh József
5.b    
Deák Róbert
5.b    
Engi István
5.b    
Csizmadia Adrián
4.c    
Váradi Dóra
4.b    
Kemény Korina
8.b    
Kerületi diákolimpia - labdarúgás
1. korcsoport
Balgh Richárd
2.b 3.    
Lajkó Norbert
2.b    
Lajkó Roland
2.b    
Németh Rikárdó
2.b    
Váradi Bence
2.b    
Báder Rómeó
3.a    
Németh Petrik
1.a    
Kapornyás Zoltán
1.a    
Oláh György
1.b    
Tölgyesi Noel
2.b    
2. korcsoport
Báder Pál
4.b 4.    
Kelemen Miklós
4.b    
Suha Mirabella
4.b    
Váradi Dóra
4.b    
Szabó Szilárd
3.b    
Báder Rómeó
3.b    
Borsodi Viktor
3.b    
Paranics Bence
3.b    
Baranyai Márk
3.b    
4. korcsoport
Radics István
8.b 1.    
Sharafeddin Ahmed
8.b    
Kovács Dániel
8.b    
Osztolykán Dávid
8.b    
Berényi Richárd
8.b    
Máté János
7.b    
Patály Rajmund
7.a    
Tolnay Rokkó
8.a    
Csizmadia Adrián
4.c    
Jónás Gábor
6.a    
Kerületi rajzverseny - 2017.4.25
Peikert Cintia
  3.   Hüttner Mónika
XXV. Közép-pesti katasztrófavédelmi verseny - 2017.4.7
1. csapat
 
 
 
Fábri Ágnes 
 
2. csapat
 
 
3. csapat
 
 
Németh László Napok - Informatika verseny
Grafika
Balogh Ivett 6.b 1. Kép Arany János Pálvölgyi Erika, Káposzta Krisztina 
Lázár Brigitta 6.b 2. Kép
Muzsai Vivien 6.b 3. Kép
Prezentáció
Orsós Szabolcs 7.b 1. PPT Arany János  
Tóth Cintia 7.b 2. PPT
Kovács Dániel 8.b 2. PPT
Fridrich Laura 7.b 3. PPT
Kerékpáros elméleti és gyakorlati verseny 2017.3.30
Suha Mirabella 4.b 3. Oklevél   Schmal Róbert 
Berki Dávid 4.c 3.  
Kerületi helyesírás verseny 2017.4.4
Suha Mirabella 4.b 3. Oklevél
  Schmalné Dunai Noémi 
Kerületi könyvtárhasználati verseny 2017.3.29
Győri Andrea 5.b 2.   Gulcsikné Schubert Erzsébet
Nagy Roland 5.b 4.  
Kerületi informatika verseny 2017.3.21
Filep Ákos 5.b 1. Grafika
Pálvölgyi Erika
Káposzta Krisztina
Hüttner Mónika
Győri Andrea 5.b 2.
Orsós Szabolcs  7.b 5. Prezentáció
Kovács Dániel  8.b 6.
Titz Enikő 7.a 6. Szövegszerkesztés
Tóth Cintia 7.b 7.
Ferenczy Zoltán 6.b 3. Komplex 1
Kerületi életvitel verseny 2017.3.21
Hengl Benjamin 8.b 3. Egy ház fából készült makettje Schmal Róbert
Horváth Krisztofer 8.b
Paranics Barnabás 8.a
Kerületi prózamondó verseny 2017.3.8
Báder Rómeó 3.b 2.    
Kerületi technika verseny 2017.3.3
Hengl Benjamin 8.b 3.   Schmal Róbert
Kovács Dániel 8.b  
Paranics Barnabás 8.a  
Kerületi versmondó verseny 2017.3.2
Csiszár Fruzsina 2.b 1.   Kiss Imréné
Fővárosi Közterület-fenntartó Zrt. által közzétett országos rajzpályázat
Máté János 7.b

különdíj

oklevél

Újrahasznált világ Fábri Ágnes
Kerületi Komplex Rajzverseny 2017.2.22
Győri Andrea 5.b 1. oklevél Tájkép olajpasztell Fábri Ágnes
Kóti Domonika 5.b 2. oklevél Tájkép olajpasztell
Muzsai Vivien 6.b 1. oklevél Tájkép tempera
Boda Nikolett 6.b 2. oklevél Tájkép tempera
Lázár Brigitta 6.b 3. oklevél Tájkép tempera
Bagosi Vanessza 8.b 1. oklevél Tájkép pasztellkréta
Csébi Cintia 8.b 1. oklevél Tájkép pasztellkréta
Verebély informatika verseny
 Kovács Dániel 8.b 3.   Pálvölgyi Erika
 Orsós Szabolcs 7.b    
 Nagy Gergő 7.b    
Kerületi Angol Betűző Verseny 2017.2.15
Nagy Roland 5.b 1. Oklevél Betűző verseny Szarka Ildikó
Horváth Krisztofer 8.b 3.
Kerületi Német Versmondó Verseny 2017.2

Jónás Noel

5.a

1.

 Wilhelm Busch Zahnschmerz című versét szavalva

Pataki Ivett  

Friedrich Krisztina

5.a

4.

Kerületi Szép Magyar Beszéd verseny
7-8.-os kategória
 László Enikő  7.b 2. Oklevél     
Kerületi Szépíró Verseny - 2017.1.16
1-2. korcsoport
Murzsa Márkó 3.b 3. Oklevél    
Tölgyesi Noel 2.b 2. Oklevél    
Akbar Pour Natália 2.a 1. Oklevél    
3-4. osztályosok
Horváth Bernadett 4.c 3. Oklevél    
Sallak András 3.a 2. Oklevél    
Gurbai Krisztina 3.a 1. Oklevél    
5-6. osztályosok
Nagy Virág 5.a 1. Oklevél    
Kerületi Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2016.11.23
Győri Andrea 5.b 1.   Szabó Fogarasy Csilla
Kerületi német verseny - 2016.11.17
Friedrich Krisztina 5.a    3.     
Majláth Bianka    
Jónás Noel    
 Kerületi Diákolimpia - labdarúgás
IV. korcsoport
Radics István 8.b 1.    
Sharafeddin Ahmed 8.b    
Osztolykán Dávid 8.b    
Kovács Dániel 8.b    
Jónás Gábor 6.a    
Patály Rajmond 7.a    
Máté János 7.b    
Tolnay Rokkó 8.a    
Balogh Attila 5.b    
Csizmadia Adrián 4.c    
III. korcsoport
Balogh Attila 5.b 2.    
Csizmadia Adrián 4.c    
Balogh József 5.b    
Algács Renátó 5.b    
Balogh Renátó 6.a    
Engi IStván 5.b    
Kemény Korina 8.b    
II. korcsoport
Báder Pál 4.b 3.    
Kelemen Miklós 4.b    
Szabó Szilárd 3.b    
Fridrich Krisztián 3.b    
Baranyai Márk 3.b    
Markész Alexander 3.b    
Báder Rómeó 3.b    
Lajkó Norbert 2.b    
Lajkó Roland 2.b    
Horváth Tímea 5.b    
Bíró Barbara 5.b    
Kerületi Diákolimpia - kosárlabda
IV. korcsoport
Kemény Korina 8.b 3.    
Jónás Viktória 8.b    
Balázs Zsaklin 6.a    
Titz Enikő 7.a    
Horváth Vivien 7.a    
Csébi Cintia 8.b    
László Enikő 7.b    
Urbán Emese 7.b    
Fridrich Laura 7.b    
Tóth Cintia 7.b    
Stáhl Dzsesszika 6.a    
Nagy Viktória 8.a    
Kerületi Diákolimpia - Atlétika egyéni 
I. korcsoport - fiúk
40 méter futás
Báder Rómeó 3.b 1.    
Kislabdahajítás
Báder Rómeó 3.b 2.    
II . korcsoport - fiúk
60 méter futás
Szabó Szilárd 3.b 2.    
III. korcsoport - fiúk
60 m futás
Balogh Attila 5.b 2.    
2015/2016-os tanév eredményei
Lázár Brigitta 5.b 3.   Pizarro Magdolna
Farkas Gyula 
Ferenczy Zoltán 
Zsákai Márk 
László Enikő 6.b 12.   Pizarro Magdolna
Paranics Zita
Kemény Korinna 7.b 13.   Pizarro Magdolna
Horváth Krisztofer
Horváth Ákos 7.a
Paranics Baranbás
Berki Péter 8.a 12.   Pizarro Magdolna
Varga Gyula
Lakatos Endre Vilmos 8.b
Országos informatika levelező verseny
 Lakatos Endre Vilmos  8.b 4.     Pálvölgyi Erika
Kerületi Diákolimpia Atlétika többpróba
1. korcsoport, fiúk
Szabó Richárd 2.b 2. egyéni  
csapat   1.  
2. korcsoport, fiúk
csapat   3.    
Balogh Attila 4.b 2. egyéni
2. korcsoport, lányok
Váradi Dóra 3.b 1. egyéni  
csapat   4.  
Közép-pesti Katasztrófavédelmi Ifjúsjági Verseny
Kemény Korinna 7.b 5.   Kászoni-Kövendi Mária
Bagosi Vanessza 7.b
Burkus Dorottya 8.a
Lénárt Ferenc 8.a
László Enikő 6.b 9.   Kászoni-Kövendi Mária
Tóth Cintia
Orsós Szabolcs
Urbán Emese
oklevél
Kerületi techika verseny
Fekete Róbert 8.a 2.   Schmal Róbert
Horváth Mária 8.b  
Lakatos Endre Vilmos 8.b  
oklevél oklevél oklevél
Országos Szépíró Verseny
Nagy Virág       dr. Auerné Kempf Andrea
Oklevél
Kerületi informatika verseny
Lakatos Endre Vilmos 8.b  2.   Pálvölgyi Erika, Gócza Krisztina
Lázár Brigitta 5.b 2.
Balogh Ivett 5.b 3.
Oklevelek 
Kerületi Fejtöri Verseny
Burkus Dorottya 8.a 2.   Pizarro Magdolna
Kiss Dániel 5.a 3.
Titz Enikő 6.a 7.
Kerületi Komplex Rajzverseny
Lázár Brigitta 5. b 1.   Fábri Ágnes
Horváth Mária 8. b 2.
Balogh Ivett 5. b 2.
Máté János 6. b 3.
Nagy Gergő 6. b 2. 
Oklevelek
Angol betűzőverseny
Horváth Krisztofer 7.b 4.   Szarka Ildikó
Kerületi Szépíró Verseny
Nagy Virág 4.a 1.  

Trubel Gáborné

Kissné Botos Hajnalka

Oklevél
Kerületi Rajzverseny
Karsay Tünde 3.a Különdíj    Fábri Ágnes
Latyák Mirjam 4.b 1. Fodorné Hoschke Andrea
Oklevél
Kerületi Szépolvasó Verseny
Győri Andrea 4.b 1.   Hüttner Mónika
Oklevél
Szent Benedek Gimnázim által szervezett bajnokságok
Kosárlabda
Urbán Emese 6.b

1.

 

Jámbor Józsefné,Kovács Gyula

 

László Enikő 6.b 
Fridrich Laura 6.b
Titz Enikő 6.a
Balázs Zsaklin 5.a
Kemény Korina 7.b
Jónás Viktória 7.b
Berényi Richárd 7.b 2.   Jámbor Józsefné, Kovács Gyula
Drozdik Dáriusz 7.b
Radics István 7.b
Osztolykán Dávid 7.b
Sharafeddin Ahmed 7.b
Labdarúgás
Radics István 7.b 1.  

Jámbor Józsefné, Kovács Gyula, Siklósiné Kósa Anikó, Kincses Erika

Sharafeddin Ahmed 7.b
Berényi Richárd 7.b
Tolnay Rokkó 7.a
Patály Rajmond 6.a
Trencsényi Imre 8.b
Kerületi Angol Országismereti Verseny 
Kiss Ábel 6.b 8.

Kanada

 

Petyovszkiné Imre Mária
László Enikő 6.b
Paranics Zita 6.b
Titz Enikő 6.a
Horváth Krisztofer 7.b Szarka Ildikó
Keringer Petra 7.b
Kemény Korinna 7.b
Tanulóink munkái:

2014/2015-ös tanév eredményei

Atlétika többpróba
Csapatverseny
I. korcsoport fiúk   2.    
I. korcsoport lány
  3.    
II. korcsoport lány
  2.    
II. korcsoport fiú
  3.    
IV. korcsoport lány   4.    
IV: korcsoport fiú   3.    
Egyéni
Seres Roland 2.a 2.    
Szabó Szilárd 1.b 3.    
Oláh Krisztofer 7.a 1.    
Horváth Richárd 8.b 2.    
Iskolák közötti összetett csapatverseny
I. korcsoport 2.      
II. korcsoport 3.      
III. korcsoport 3.      
Kerületi labdarúgó bajnokság
I. korcsoport 3.      
II. korcsoport 3.      
II. korcsoport 2.      
IV. korcsoport 1.      
Kerületi közlekedési verseny - 2015.4.22
Berki Tamás 8.b 2.   Schmal Róbert
Balogh Renátó 4.a 2.
Ferenczy Zoltán 4.b 3.
Oklevél:keruleti-kozlekedesi-verseny-20150422
Közép-pesti Katasztróa védelmi verseny - 2015.04.10
Burka Sándor 7.b 7.   Kászoni Kövendi Mária
Latyák Márk 7.a
Fekete Róbert 7.a
Kemény Korina 6.b
Oklevél: kozep-pesti-katasztrofa-v-20150410
Kerületi helyesírási verseny - 2015.4.9
Erdélyi Petra 4.a 3.   Kiss Imréné

Fényképek: helyesiras-verseny-20150414-2 helyesiras-verseny-20150414-1

Országos szépíró verseny - Fővárosi forduló - 2015.3.20
Csizmadia Adrián 2.a 10.   Fodorné Hoschke Andrea
Oklevél:Megnézem
Kerületi páros könyvtárhasználati verseny - 2015.3.25
Lakatos Krisztián 4.a 1.   Gulcsikné Schubert Erzsébet
Nagy Tamás
Kiss Dániel
Csoportkép: Megnézem
Természetismereti verseny 2015.3.18 - Hely: Természettudományi Múzeum 
Kis Ábel 5.b 7. és 8.   Kászoni Kövendi Mária
László Enikő 5.b
Hengl Benjámin 6.b
Horváth Krisztofer 6.b
Paranics Barnabás 6.b
Drozdik Dárius 6.a
Paranics Zita 5.b
Fridrich Laura 5.b
Kerületi vers és prózamondó verseny - 2015.3.5
Kiss Ábel 5.b 2.    
Oklevél: Megnézem
Kerületi életvitel és gyakorlati ismeretek verseny - 2015.3.5
Morvai Laura 8.a 4. Csapatverseny Schmal Róbert
Tóth Bianka 8.a
Fridrich Attila  8.b
Kerületi fejtöri verseny - 2015.2.26
Almasalmeh Ayah 8.b 2.   Pizarro Magdolna
Glonczy Evelin 8.b 3.  
Csőke Vivien 8.b 5.  
Latyák Márk 7.a 4.  
Berki Péter 7.a 8.  
Lakatos Endre 7.b 10.  
Kemény Korina 6.b 7.  
Horváth Ákos 6.a 11.  
Paranis Barnabás 6.a 9.  
Berki Tamás 5.a 11.  
László Enikő 5.b 10.  
Paanics Zita 5.b 12.  
Kerületi technika verseny 2015.2.24 - Hely: Vajda Péter Ált. Isk.
Morvai Laura  8.a 3. Csapatverseny Schmal Róbert
Fridrich Attila  8.b
Vidák Edmond  8.a
Oklevelek: Morvai LauraFridrich AttilaVidák Edmond
Kerületi Informatika verseny - 2015.2.11,13
Kiss Ábel  5.b 1.

          Hagyományőrző magyar foglalkozások

 

Híres magyar találmányok 

Pálvölgyi Erika

Gócza Krisztina

Keresztesi Zoltán

Latyák Alex 5.a 2.
Csébi Szintia 6.b 1.
Kemény Korina 6.b 2.
Xu Fu Hao 8.a 2.
Nagy Dániel 5.a 3.
Latyák Márk 7.a 2.
Lakatos Endre Vilmos 7.b 5.
Juhász Barbara 8.a 4.
Morvai Laura  8.a 5.
Mu Yi Yang  8.a 1.
Almasalmeh Ayah  8.b 3.
Gyermekdal éneklő verseny - 2015.2.11
Lakatos Vivien Zsófia   1.    
Fényképek: Portré: Megnézem Oklevél: Megnézem
Kerületi magasugró diákolimpia - 2015.2.4 Hely: Németh László Ált. Isk.
Oláh Krisztofer 7.a 1. 155 cm  
Horváth Krisztofer 8.b 3. 155 cm  
Glonczi Evelin 8.b 2. 130 cm  
Angol betűző verseny - 2015.2.4
Almasalmeh Ayah 8.b 1.      Dudogh Veronika
Mu Yi Yang 8.a 3.  
Drozdik Dárius  6.b 3.  
Oklevelek: Almasalmeh Ayah Mu Yi Yang Drozdik Dárius
Budapesti asztalitenisz diákolimpia - 2015.1.31
Trencsényi Imre 7.b 1. Egyéni verseny Jámbor Józsefné
Kerületi népdaléneklési verseny - 2015.1.27
Balogh Ivett , Benzsay Kleopátra, Bujka Zsanett, Cziriák Adrienn,Csikja Szintia, Erdélyi Petra, Gurbai Dzsenifer, Lázár Brigitta, Váradi Alexandra 4.b Arany minősítés Énekegyüttes kategória Oberdingné Jánosa Petronella (ének tanár), Dancsok Gabriella és Kiss Imréné (osztálytanítók)
Via 2014 Informatika verseny (Verebély SZKI.) - 2015.1.22
Morvai Laura 8.a 13. Vasút története, Könyvborító, Lovagok Pálvölgyi Erika Keresztesi Zoltán
Juhász Barbara 8.a 12.
Kerületi szépíró verseny - 2015.1.20
Csizmadia Adrián 2.c 3. Városi forduló Fodorné Hoschke Andrea, Bihari Ferenc, Auerné Kempf Andrea
Sárközi Loren 3.a 3.
Báder Barbara 8.a 3.
Kerületi szépolvasó verseny
Erdélyi Petra 4.b 3.    
Kerületi országismereti verseny
Almasalmeh Ayah 8b 1.    
Mu Yi Yang 8.a    
Xu Fu Hao 8.a    
Horváth Krisztofer 6.b Részt vettek    
Lengyel Alexandra 6.b    
Paranics Barnabás 6.a    
Kiss Ábel 5.b    
László Enikő 5.b    
Paranics Zita 5.b    
Kalla Dénes 7.b    
Schol Nikolett 7.a    
Kerületi rajzverseny

Karsay Tünde

2.a

1.

kerületi rajzverseny

Meseillusztrációk

Fábry Ágnes
Lázár Brigitta   különdíj
Képek: Megnézem
Kerületi Diákolimpia Eredményei - Kosárlabda 2014.10.16
IV. korcsoport lányok
Farkas Dzsenifer 8.b 11.    
Glonczi Evelin 8.b    
Almasalmeh Ayah 8.b    
Csőke Vivien 8.b    
Suha Cintia 8.b    
Morvai Laura 8.a    
Kemény Korina 6.b    
Cziriák Viktória 7.b    
Lázár Barbara 7.b    
Buri Alexandra 7.b    
Jónás Viktória 6.b    
Kerületi Diákolimpia Eredményei - Kosárlabda 2014.10.15
IV. korcsoport fiúk
Trencsényi Imre 7.b 1.    
Kecskés István 7.a    
Horváth Richárd 8.b    
Oláh Krisztofer 8.b    
Bódi István 8.b    
Kozák István 8.b    
Balogh Gábor 8.b    
Németh Pál 8.b    
Vidák Edmond 8.a    
Fridrich Attila 8.b    
Balogh Alex 8.a    
Kolompár Zoltán 8.a    
Kerületi Diákolimpia - Atlétika egyéni bajnokság eredményei - 2014.10.1
I. korcsoport fiúk
Seres Roland 2.a 4.   40 méter  
Menyhárt Krisztián 2.b 6.  
Seres Roland 2.a 4.   Kislabdahajítás  
Menyhárt Krisztián 2.b 10.  
I. korcsoport lányok
Bíró Amanda 1.b  2. 40 méter  
Sárközi Loren 3.a  4.  
Horváth Ramóna 2.b  5. Kislabdahajítás  
Sárközi Loren 3.a  6.  
II. korcsoport fiúk
Szabó Brendon 3.b 4. 60 méter  
Balogh Attila 3.b 6.  
Szabó Brendon 3.b 6. Kislabdahajítás  
Balogh Attila 3.b 7.  
Radics Béla 3.b 5. Távolugrás  
II. korcsoport lányok
Balogh Ivett 4.b 6. 60 méter  
Váradi Dóra 2.b 7.  
Bíró Barbara 3.b 6. Kislabdahajítás  
Váradi Dóra 2.b 8.  
Balogh Ivett 4.b 5. Távolugrás  
Váradi Alexandra 4.b 6.  
III. korcsoport fiúk
Patály Rajmond 5.a 6. 60 méter  
Molnár Bertalan 3.a 7.  
Molnár Bertalan 3.a 6. Kislabdahajítás  
Osztolykán Dávid 6.b 12.  
Patály Rajmond 5.a 8. Távolugrás  
III. korcsoport lányok
Balázs Zsaklin 4.a 6. 60 méter  
Boros Heléna 6.a 6.  
Bognár Ildikó 5.a 6. 600 méter  
Balázs Zsaklin 4.a 9.  
Bognár Ildikó 5.a 10. Kislabdahajítás  
Sárközi Heléna 6.a 11.  
Boros Heléna 6.a 9. Távolugrás  
Sárközi Laura 6.a 10.  
IV. korcsoport fiúk
Trencsényi Imre 7.b 8. 100 méter  
Balogh Alex 8.a 11.  
Kolompár Zoltán 8.a 9. Kislabdahajítás  
Balogh Alex 8.a 10. Súlylökés  
Kolompár Zoltán 8.a 5. Távolugrás  
IV. korcsoport lány
Glonczi Evelin 8.b 4. 100 méter  
Suha Cintia 8.b 10.  
Horváth Ramóna 7.a 10. 800 méter  
Vidák Éva 7. 11.  
Morvai Laura 8.a 4. Kislabdahajítás  
Farkas Dzsenifer 8.b 11.  
Glonczi Evelin 8.b 3. Távolugrás  
Morvai Laura 8.a 1. Súlylökés  
Almasalmeh Ayah 8.b 4.  
Kerületi Diákolimpis Eredményei - labdarúgás őszi fordulók 2014.9.24-25
IV. korcsoport
Bódi István 8.b 2.    
Balogh Alex 8.a    
Kolompár Zoltán 8.a    
Vidák Edmond 8.a    
Németh Pál 8.b    
Oláh Krisztofer 7.a    
Rontó Márk 7.a    
Horváth Richárd 8.b    
Trencsényi Imre 7.b    
Kerületi Diákolimpia Eredményei - labdarúgás őszi fordulók 2014.9.23
II. korcsoport
Seres Bálint 4.b 3.    
Szabó Brendon 3.b    
Balogh Attila 3.b    
Balogh József 3.b    
Nagy Roland 3.b    
Müller Levente 3.b    
Csizmadia Adrián 2.c    
III. korcsoport
Sharafeddin Ahmed 6.b 1.    
Varga Richárd 6.b    
Osztolykán Dávid 6.b    
Patály Rajmond 5.a    
Drozdik Dáriusz 6.b    
Korozs Kevin 4.b    
Buri László 5.b    
Seres Bálint 4.b    
Tolnay Rokkó 6.a    

2013/2014-es tanév eredményei

Történelem országos levelező verseny 2014.5

Horváth Krisztofer 5.b 15.    
Hengl Benjamin 5.b    
Horváth Ákos 5.a    
Svarcenberger Bence 5.a    
Oklevél: Megnézem
Szépe Brigitta 8.a 11.    
lakatos Noé    
Orsós Márió    
Hudák Gábor    
Oklevél: Megnézem
Almasalmeh Ayah  7.b   7.    
Csőke Vivien    
Glonczi Evelin    
Suha Cintia    
Oklevél: Megnézem
Burka Sándor 6.c 18.    
Fekete Róbert    
Boldogházi Róbert    
Oklevél: Megnézem

"Mozdulj Mátyás Tér!" focitorna 2014.5.9

    I. csapatverseny  
Oklevél: Megnézem Kupa: Megnézem

Közép-Pest Katasztrófavédelmi ifjúsági verseny 2014.4.11

Báder Ernő 8.b VII.    
Bognár Norbert 8.b    
Kecskeméti Sándor 7.b    
Almasalmeh Ayah 7.b    
Oklevél: Megnézem

Kerületi helyesírás verseny 2014.4.9

Csiker István 4.b I.    
Oklevél: Megnézem

Közép-Pest területi Elsősegélynyújtó verseny 2014.4.7

Szabó Kármen 8.a V.    
Horváth Ramóna 8.a    
Szépe Brigitta 8.a    
Balla Katalin 8.a    
Bognár Norbert 8.b    
Oklevél: Megnézem

Kerületi komplex angol nyelvi verseny 2014.3.19

Almasalmeh Ayah

7.b II.    Petyovszkiné Imre Mária
Oklevél: Megnézem

Kerületi versmondó verseny 2014.3.25

Győri Andrea

2.b I.   Hüttner Mónika Szabóné Székely Erika
Jenőfi Gergely 1.a II.  
Oklevelek: Győri AndreaJenőfi Gergely

Kerületi vesmondó verseny 2014.3.18

Oláh Rodrigó

5.a II. Kerületi versmondó verseny Oberdingné Jánosa Petronella
Oklevél: Megnézem

Országos asztalitenisz vajnokság 2014.3.9

Trencsényi Imre

6.b I. Országos asztalitenisz vajnokság  
Fotó: Megnézem

Kerületi technika verseny 2014.2.26

Hudák Gábor 8.a III. Kerületi technika verseny Schmal Róbert
Orsós Márió
Lakatos Noé
Oklevél: Orsós MárióLakatos NoéHudák Gábor

Kerületi rajzverseny 2014.2.20

Botos Viktor 5.a II. komplex Fábri Ágnes
Oklevél: Megnézem

22. Kerületi informatika verseny 2014.2.11-12

Szépe Brigitta 8.a I. Komplex 2 Pálvölgyi Erika

Keresztesi Zoltán

Gócza Krisztina

Schottner Zoltán 8.b II. Táblázatkezelés
Vörös Enikő 8.a II. Komplex 2
Kecskeméti Sándor 7.b IV. Szövegszerkesztés
Juhász Barbara 7.a V. Prezentáció
Morvai Laura 7.a VI. Prezentáció
Oklevelek: Vörös EnikőSzépe BrigittaSchottner Zoltán

Józsefvárosi diákolimpia - magasugrás 2014.2.6

Bognár Norbert   VI.    
Kiss János   IV.  
Oláh Krisztofer   III.  
Oklevelek megtekintése: Oláh KrisztoferBognár NorbertKiss János

Katasztrófavédelem rajz pályázata 2014.1.31

Horváth Mária 6.c Jutalomdíj Ne égess! Pályázat Fábri Ágnes
Oklevél: Megnézem

Kerületi népdaléneklési verseny 2014.1.29

Balogh Ivett 3-4 évfolyam Arany minősítés   Oberdingné Jánosa Petronella
Cziriák Adrienn  
Erdélyi Petra  
Gurbai Dzsenifer  
Schull Szabrina  
Oklevél: Megnézem Nevezési lap: Megnézem

Kerületi német versmondó verseny 2014.1.15

Bognár Norbert 8.b III. Goethe vers Pataki Ivett

Budapesti ping-pong bajnokság 2014.1.11

Trencsényi Imre 6.b I.    
Fotó róla: Megnézem

VIA 2013 országos informatika verseny

Szépe Brigitta 8.a 13.  

Takács Tiborné

Keresztesi Zoltán

Gócza Krisztina

Vörös Enikő 8.a 15.  
Juhász Barbara  7.a 19.  
Morvai Laura 7.a 23.  

Oklevelek megtekintése: Szépe BrigittaJuhász BarbaraMorvai Laura Vörös Enikő

Bod Péter Könyvtárhasználati verseny

Kecskeméti Sándor

7.b II.   Gulcsikné Schubert Erzsébet
Oklevél megtekintése:Megnézem

 Kerületi szépolvasási verseny

 Kiss Ábel  4.b  III.    
Oklevél megtekintése: Megnézem

 Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság rajzpályázata

 Bódi Dzsenifer
6.b III.  A Duna másik arca Fábri Ágnes
 Fekete Róbert
6.c III.
 Oklevelek megtekintése: Bódi DzseniferFekete Róbert

2012/2013-as tanév eredményei

Országos Népzenei Minősítő Verseny - 2013. Május 26

 Onodi Attila  2.a  Dícséretes  Térségi minősítő  Oberdingné Jánosa Petronella
 Oklevél megtekintése:Megnézem

Iskolai Nyelvtanverseny - 2013. Május 14

 Csiker istván
 3.b  I.    
 Máté János
 3.b  II.    
 Titz Enikő
 3.a  III.    
 Dimitrov Marcell
 4.b  I.    
 Soós Csaba Bendegúz
 4.a  II.    
 Sárközi Laura  4.c  III.    
 Horváth Barnabás
 4.c    

 Németh László emlékhét - Informatika verseny

 Németh Henrietta
8.c  I.    Keresztesi Zoltán, Gócza Krisztina, Takács Tiborné
 Tihanyi Péter
6.b  II.  
 Vörös Enikő
 7.a  III.  

Németh László emlékhét - Rajz verseny

 Márton Cintia
 2.c  I.  1.-2. évfolyam  Fábri Ágnes
 Lázár Brigitta
 2.b  II.
 Sárközi Loren
 1.c  III.
 Boros Heléna
 4.a  I.  3.-4. évfolyam
 Jónás Attila
 4.a  II.
 Horváth Miklós
 3.b  III.
 Sági Anita
 8.a  I.  5.-8. évfolyam
 Fekete Róbert
 5.c  II.
 Horváth Mária  5.c  III.

 Kerületi Komplex Rajzverseny

 Tüske Bernadett
 8.c III.    Fábri Ágnes
 Horváth Dzsenifer I
 8.c  különdíj  
 Sági Anita
 8.a  különdíj  

 Közép-Pesti Katasztrófavédelmi Ifjúsági Verseny - 2013. Április 12

 Sharafeddin Ámer
 8.b  VI.

 Általános Iskola Kategória

Csapatverseny

 Kászoni Kövendi Mária
 Horváth Tibor
 8.b
 Báder Ernő
 7.b
 Bognár Norbert  7.b
 Oklevél megtekintése:MegnézemKépek:Megnézem

 Kerületi Vers és Prózamondó verseny

 Hudák Gábor
 7.c  II.    Karácsonyi Ibolya
 Bornemissza Klaudia
 8.b  

 Közép Pesti Területi Elsősegélynyújtó Verseny - 2013. Március 25

 Tüske Bernadett
 8.c  V. Csapatverseny  Kászoni Kövendi Mária, Siposné Nabilek Ágnes
 Horváth Dzsenifer
 8.c
 Németh Henrietta
 8.c
 Horváth Tibor
 8.b
 Sarafeddin Ámer
 8.b
 Oklevél megtekintése:MegnézemKépek:Megnézem

 Kerületi Komplex angol verseny - 2013. Március 20

 Tihanyi Péter  6.b  I.    Petyovszkiné Imre Mária, Teráz Veronika
 Részt vettek: Csiki Netti 5.a, Latyák Márk 5.a, Almasalmeh Ayah 6.b, Ale Péter Mózes 7.a , Hudák Gábor 7.a, Tihanyi Alexandra 8.b

 Kerületi Vers és Prózamondó Verseny - 2013. Március 12

 Fridrich Laura    II.    
 Oklevél megtekintése:Fridrich Laura

Kerületi Informatika Verseny - 2013. Március 5-6

 Nagy László
 6.b  I.  Kis Komplex  Takács Tiborné, Keresztesi Zoltán
 Vidák Dezső
 8.z  III.  Táblázatkezelés
 Tihanyi Péter
 6.b  III.  Kis Komplex
 Tihanyi Alexandra
 8.b  I.  Nagy Komplex
 Horváth Tibor
 8.b  III.  Nagy Komplex
 Vörös Enikő
 7.a  III.  Prezentáció
 Bóni László  8.z  V.  Táblázatkezelés
 Oklevelek megtekintése:Nagy László, Vidák Dezső, Tihanyi Péter, Tihanyi Alexandra, Horváth Tibor, Vörös Enikő, Bóni László

Kerületi Polgárvédelmi Verseny - 2013. Március 1

 Burka Sándor
 5.c  V.  5-6 osztály  Schmal Róbert
 Fekete Róbert
 5.c
 Glonczi Evelin
 6.b
 Tihanyi Péter
 6.b
 Bognár Norbert
 7.b  I.  7-8 osztály
 Báder Ernő
 7.b
 Sharafeddin Ámer
 8.b
 Horváth Ferenc
 8.b

Kerületi Fejtöri Verseny - 2013. Február 27

 Latyák Márk
 5.a  III.    Pizarro Magdolna
 Burka Sándor
 5.c  VII.  
 Almasalmeh Ayah
 6.b  VI.  
 Tihanyi Péter
 6.b  V.  
 Bognár Norbert
 7.b  X.  
 Schottner Zoltán
 7.b  XI.  
 Tihanyi Alexandra  8.b  III.  

Kerületi Herman Ottó BiológiaVerseny - 2013. Február 23

 Szabó Zsolt  8.a  IV.    Kászoni Kövendi Mária

 Kerületi Bod Péter könyvtárhasználati Verseny - 2013. Február 14

 Tihanyi Péter  6.b  I.    Gulcsikné Schubert Erzsébet
 Oklevél megtekintése:Megnézem

  Kerületi betűző verseny (angol) - 2013. Február 6

 Ale Péter Mózes
 7.a  II.  7-8 évfolyam  Teráz Veronika
 Xu Fu Hao
 6.a  III.  5-6 évfolyam
 Részt vettek: Latyák Márk 5.a, Almasalmeh Ayah 6.b, Vidák Edmond 6.c, Horváth Ramóna 7.a, Oláh Erzsébet 7.a, Balla Katalin 7.a

Kerületi rajz verseny - 2013. Február 21

 Tüske Bernadett  8.c  III.  komplex  Fábri Ágnes
 Sági Anita  8.a  Kimagasló
 Horváth Dzsenifer
 8.c
Oklevelek megtekintése:  Tüske BernadettSági AnitaHorváth Dzsenifer

Kerületi gyermekdal éneklő verseny - 2013. Február 15

 Ónodi Attila  2.a  I.    Fábri Ágnes
 Oklevél megtekintése: Ónodi Attila

Kerületi Népdaléneklési Verseny - 2013. Január 17

 Ónodi Attila  2.a  Kiemelt Arany I. korcsoport

 Faragó Laura, Oberdingné Jánosa Petronella

 Bódi Vanessza
   Arany  I. és II. korcsoport énekegyüttes kategória  Faragó Laura, Oberdingné Jánosa Petronella, Vadászné Budai Éva
 Lakatos Valentina
 
 Sárközi Laura
 
 Sümegi Krisztina
 4.c
 Varga Mária
 5.c
 Horváth Mária
 5.c
 Bangó Vivien
 5.c

Kazinczy verseny

  Szappanos Eszter     II.   kerületi 5-6 évfolyam  Hontvári László

 Kerületi Diákolimpia - Asztalitenisz Egyéni Bajnokság

2012. november 21-22 Molnár Ferenc Általános Iskola

 Trencsényi Imre
 5.b  I.  III. korcsoport fiú  
 Sárközi Lajos
 6.c
 Báder Carlos Ernő
 7.b  II.   IV. korcsoport fiú  

 Részt vettek a versenyen, de nem kerültek a legjobb 4 közé: Bódi István, Horváth Richárd 6.b, Vidák Éva 7.z

Az iskolák közötti összesített pontversenyben holtversenyben 2. helyen végeztünk

   Kerületi Diákolimpia Eredményei Kosárlabda 2012. november 8

 Almasalheh Ayah
 6.b  II.  III. korcsoport lány  
 Kolompár Mercédesz
 7.b
 Glonczi Evelin
 6.b
 Suha Cintia
 6.b
 Csőke Vivien
 6.b
 Farkas Péter
 6.b
 Balogh Cintia
 4.b
 Jónás Viktória  4.b
 Czirják Viktória
 5.b
 Lázár Barbara
 5.b
 Báder Sheron
 6.a

  Kerületi Diákolimpia Eredményei Kosárlabda 2012. november 7

 Trencsényi Imre
 5.b  I.  III. korcsoport fiú  
 Jónás Krisztián
 5.b
 Tihanyi Péter
 6.b
 Kecskés István
 6.b
 Horváth Richárd
 6.b
 Oláh Krisztofer
 6.b
 Bódi István
 6.b
 Kozák István
 6.b
 Balogh Gábor
 6.b
 Guba Gergely
 6.b
 Németh Pál
 6.b

 Kerületi Diákolimpia Eredményei Kosárlabda 2012. október 15, 18

 Tihanyi Alexandra
 8.b  I.  IV. korcsoport lány  
 Herczegh Alexandra
 8.b  
 Ilyés Éva
 7.b  
 Oláh Erzsébet
 7.a  
 Szabó Kármen
 7.a  
 Glonczi Evelin
 6.b  
 Almasalmeh Ayah
 6.b  
 Dányi Letícia
 7.b  
 Németh Julianna  6.a  
 Kolompár Mercédesz
 7.b  
 Jónás Izabella
 7.b  
 Csőke Vivien
 6.b  
 Suha Cintia
 6.b  

 Kerületi Diákolimpia Eredményei Kosárlabda 2012. október 16, 17, 25

 Jéri József  6.b   II.  IV. korcsoport fiú  
 Báder Ernő
 7.b
 Sarafeddin Ámer
 8.b
 Horváth Tibor
 8.b
 Balogh Gábor
 6.b
 Bódi István  6.b
 Németh Pál
 6.b
 Radics Richárd
 8.b
 Bognár Norbert
 7.b
 Tihanyi Péter
 6.b
 Kecskés István
 6.b
 Horváth Richárd
 6.b
 Oláh Krisztofer
 6.b

 Kerületi Diákolimpia - Atlétika Egyéni Bajnokság

2012 október 3 - Orczy Park

 Seres Bálint
 2.b  VI.  I. korcsoport fiú - 40 méter  
 Berki Rudolf
 2.b  IX.
 Berki Rudolf
2.b  VI.  I. korcsoport fiú - Kislabdahajítás  
 Seres Bálint  2.b  VII.
 Balog Ivett
 2.b  V.  I. korcsoport lány - 40 méter  
 Váradi Alexandra
 2.b  VI.
 Váradi Alexandra
 2.b IV.   I. korcsoport lány - Kislabdahajítás  
 Balog Ivett
 2.b  VIII.
 Patáj Rajmund
 3.c  X.  II. korcsoport fiú - 60 méter  
 Sarafedin Ahmed
 4.b  XII.
 Korózs Kevin
 4.b  V.    II. korcsoport fiú - Kislabdahajítás  
 Sarafedin Ahmed
 4.b  VII.
 Korozy Kevin
 4.b  IV.    II. korcsoport fiú - Távolugrás  
 Patáj Rajmund
 3.c  VIII.
 Rostás Mercédesz
 4.b VI.  II. korcsoport lány - 60 méter  
 Jónás Viktória
 4.b  VIII.
 Bognár Ildikó
 3.c  VI.  II. korcsoport lány - Kislabdahajítás  
 Balogh Cintia
 4.b  VII.
 Bognár Ildikó
 3.c  VIII.     II. korcsoport lány - Távolugrás  
 Jónás Viktória
 3.c  X.
 Kecskés István
 6.b  VI.  III. korcsoport fiú - 60 méter  
 Trencsényi Imre
 5.b  VIII.
 Horváth Richárd
 6.b  IV.   III. korcsoport fiú - 600 méter  
 Kecskés István
 6.b  VII.
 Vidák Edmond
 6.c  IX.  III. korcsoport fiú - Kislabdahajítás  
 Trencsényi Imre
 6.b  X.
 Tihanyi Péter
 6.b  VI.     III. korcsoport fiú - Távolugrás  
 Oláh Krisztofer
 6.b  VIII.
 Glonczy Evelin
 6.b  III.   III. korcsoport lány - 60 méter  
 Suha Cintia
 6.b  V.
 Czirják Viktória
 5.b  IX.  III. korcsoport lány - 600 méter  
 Lázár Barbara
 5.b  XI.
 Almasalmeh Ayah
 6.b  IV.   III. korcsoport lány - Kislabdahajítás  
 Suha Cintia
 6.b  VIII.
 Glonczy Evelin
 6.b  III.     III. korcsoport lány - Távolugrás  
 Almasalmeh Ayah
 6.b  VI.
 Horváth Tibor
 8.b  V.   IV. korcsoport fiú - 100 méter  
 Báder Ernő
 7.b  XII.
 Radics Richárd
 8.b  XIV.    IV. korcsoport fiú - Kislabdahajítás  
 Soós Sándor
 7.b  XV.
 Horváth Tibor
 8.b  IX.   IV. korcsoport fiú - Súlylökés  
 Vidák Dezső
 8.z  X.
 Bognár Norbert
 7.b  X.  IV. korcsoport fiú - Távolugrás  
 Vidák Dezső
 8.z  XII.
 Oláh Erzsébet
7.a  IX.   IV. korcsoport lány - 100 méter  
 Szabó Kármen
 7.a  XII.
 Horváth Ramóna
 7.a  X.  IV. korcsoport lány - 800 méter  
 Vidák Éva
 7.z  XI.
 Herczegh Alexandra
 8.b VIII.   IV. korcsoport lány - Kislabdahajítás  
 Tihanyi Alexandra
 8.b  XIII.
 Szabó Kármen
 7.a  X.  IV. korcsoport lány - Távolugrás  
 Oláh Erzsébet
 7.a  XI.
 Vidák Éva
 7.z  VIII.  IV. korcsoport lány - Súlylökés  
 Horváth Ramóna
 7.a  IX.

 Az I.-VI. helyen végzett tanulók igazgatói dicséretben részesülnek, a többi résztvevő szaktanári dicséretet kap.

Az I.-III. helyezettek érmekben részesülnek, az I.-VI. helyezettek oklevelet kapnak.

Kerületi Diákolimpia eredményei - Labdarúgás Őszi Fordulók

2012 szeptember 11-27

 Radics Richárd
 8.b  III.  IV. korcsoport  
 Kecskés István
6.b
 Horváth Richárd  6.b
 Báder Ernő
 7.b
 Sarafeddin Ámer
 8.b
 Horváth Tibor
 8.b
 Váradi Kevin
 7.b
 Vidák Dezső
 8.z
 Faur Roland
 8.z
 Kis János
 7.z
 Kecskés István
 6.b  I.  III. korcsoport  
 Horváth Richárd  6.b
 Tihanyi Péter
 6.b
 Németh Pál
 6.b
 Oláh Krisztofer
 6.b
 Kozák István
 6.b
 Guba Gergely
 6.b
 Bódi István  6.b
 Trencsényi Imre
 5.b
 Vidák Edmond
 6.c
 Rontó Márk
 6.c
 Sarafeddin Ahmed
 4.b  I.  II. korcsoport  
 Varga Richárd
 4.b
 Osztojkán Dávid
 4.b
 Patáj Rajmund  3.c
 Drozdik Dáriusz
 4.b
 Korozs Kevin
 4.b
 Buri László
 4.b
 Molnár Bertalan
 2.a
 Seres Bálint
 2.b
 Oláh Róbert
2.b

2011/2012-es tanév eredményei

Kerületi Diákolimpia - Atlétika Több próba

Báder Ernő
 6.b VIII. III. korcsoport fiúk Egyéni  
Bognár Norbert
 6.b  IX.
Horváth Richárd
5.b  II. III. korcsoport fiúk  
Báder Ernő
 6.b
Oláh Krisztrofer
 5.b
Tihanyi Péter
5.b
Bognár Norbert
6.b
Jéri József
 5.b
Szabó Kármen
   VI. III. korcsoport lányok  Egyéni  
Tihanyi Alexandra
 5.b III. III. korcsoport lányok  
Horváth Ramóna
6.c
Oláh Erzsébet
6.c
Szabó Kármen
 6.c
Suha Cintia
5.b
Dányi Letícia
 6.b
Máté Ádám
3.c  VII. II. korcsoport fiúk Egyéni  
Máté Ádám
3.c  III. II. korcsoport fiúk  
Baranyi Marcell
4.b
Varga Richárd
 3.c
Sarafeddin Ahmed
3.c
Vörös József
 2.c
Juhász Martin
3.c
Glonczi Evelin
5.b IV. II. korcsoport lányok Egyéni  
Glonczi Evelin
 5.b III.  II. korcsoport lányok  
Czirják Viktória
 4.b
Rostás Mercédesz
3.c
Jónás Viktória
3.c
Pedersen Jenifer
 3.c
Horváth Petra
3.c
Korozs Kevin
 3.c IV.  I. korcsoport fiúk Egyéni  
Patáj Rajmund
2.c VII.
Molnár Bertalan
1.a
Patáj Rajmund
2.c II. I. korcsoport fiúk  
Korozs Kevin
 3.c
Varga Richárd
2.c
Patay Rajmond
1.c
Molnár Bertalan
 1.c
Drozdik Dáriusz
2.c
Bognár Ildikó
2.c VII. I. korcsoport lányok Egyéni  
Muzsai Vivien
1.a  III.  I. korcsoport lányok  
Czirják Adrienn
 1.b
Balog Ivett
 1.b
Pedersen Jenifer
2.c
Titz Enikő
 2.c
Száva Zsanett
2.c

  Kerületi Streetball Diákolimpia - 2012 május 16

Sarafeddin Ámer
 7.b  II.  IV. korcsoport fiúk  
Horváth Tibor
7.b
Gociu Roland
6.b
Horváth Lajos
7.c
Németh Julianna
 6.c  III.  IV. korcsoport lányok  
Radics Ágnes
 7.b
Tihanyi Alexandra
7.b
Sinka Eszmeralda
 7.b
Herczegh Alexandra
7.b
Vörös Enikő
 6.c
Csiki Ramóna
8.a
Horváth Richárd
 5.b  III.  III. korcsoport fiúk  
Kecskés István
 5.b
Báder Roland
 6.b
Gociu Roland
 6.b
Tihanyi Péter
5.b
Oláh Krisztofer
5.b
Dányi Letícia
6.b  I.  III. korcsoport lány  
Szabó Kármen
 6.c
Oláh Erzsébet  6.c
Almasalmeh Ayah
 5.b
Csőke Vivien
 5.b
Glonczi Evelin
 5.b

 Közép Pesti Katasztrófavédelmi Ifjúsági csapatverseny 2012 április 20

 Horváth Rajmond  8.b  IV. Katasztrófavédelmi ismeretek, elsősegély nyújtás  Kászoni Mária
 Kurucz Dániel
 8.a
 Oláh László
 8.a
 Telek Gyula
 8.b

Kerületi Diákolimpia - Atlétika mezei futás 2012 március 27

Molnár Bertalan
1.c  IV.  I. korcsoportos fiúk  
Rigó Dávid
3.c
Ferenczi Zoltán
1.b
Misurák Benjamin
1.b
Patay Raymond
 2.c
Seres Bálint
 1.b
Cirják Adrienn
 1.b  IV.  I. korcsoport lányok  
Bognár Ildikó
 2.c
Balázs Zsáklin
 2.c
Váradi Alexandra
1.b
Bokor Anikó
 1.b
Pozsár Anasztázia
 1.b
Hudák Gábor
6.c  III.  III. korcsoport fiúk  
Báder Ernő
6.b
Horváth Richárd 5.b
Oláh Krisztofer
5.b
Bognár Norbert
 6.b
Tihanyi Péter
5.b

 Kerületi vers és prózamondó verseny 2012 március 27

 Horváth Petra  3.c  II.    

 Kerületi magyar nyelv és helyesírás verseny

 Tihanyi Alexandra
 7.b  III.    Karácsonyi Ibolya

 Kerületi vers és prózamondó verseny

 Bornemissza Klaudia  7.b  II.    Karácsonyi Ibolya

 Kerületi komplex tanulmányi verseny 2012 február 28

 Kurucz Dániel
 8.a  II.    
 Tihanyi Péter
 5.b    

 Kerületi német versmondó verseny 2012 február 9

 Lakatos Zsolt  6.b  IV.    
 Báder Ernő
 6.b  V.    
 Szokolyi Szimonetta
 8.b  V.    
 Csiki Ramóna
 8.a V.    
 Csiki Renátó
 6.b  VI.    
 Horváth Rajmond  8.b  VI.    

 Kerületi természetismereti csapatverseny

 Guba Gergely

 5.b

 VI.

 

 Kászoni Mária Susits Éva

 Nagy László  
 Tihanyi Péter  
 Almasalmeh Ayah

 VII.

 
 Csőke Vivien  
 Glonczi Evelin  
 Ale Mózes

 6.c

 VIII.

 
 Lakatos Zsolt

 6.b

 
 Schottner Zoltán  

 Kerületi magyar nyelv és helyesírás verseny

 Oláh Erzsébet    III.    Kissné Botos Hajnalka

Fővárosi technika verseny 2012 március 14

 Kovács Gizella  8.a  Oklevél  Automaták a környezetünkben  Schmal Róbert
 Oláh László
 Horváth Rajmond  8.b

 Kerületi életvitel verseny2012 március 6

 Kovács Gizella
 8.a  I.    Schmal Róbert
 Oláh László  
 Horváth Rajmond
 8.b  

 Kerületi fejtöri döntő eredményei

 Tihanyi Péter
 5.b  VI.    Pizarro Magdolna
 Nagy László
 IX.  
 Glonczi Evelin
 XI.  
 Horváth Ramóna
 6.c IX.  
 Szabó Kármen
 VIII.  
 Tihanyi Alexandra  7.b  VII.  
 Kurucz Dániel
 8.a  I.  
 Oláh László
 VIII.  

Kerületi technika csapat verseny 2012 február 28

 Kovács Gizella
 8.a  I.    Schmal Róbert
 Oláh László
 
 Horváth Rajmond
 8.b  

 Kerületi Diákolimpia - Játékos Sportverseny 2012 február 14

Seres Bálint
 1.b  II.  I. korcsoport  
Misurák Benjamin
 1.b
Oláh Róbert
1.b
Patály Rajmond 2.c
Molnár Bertalan
 1.a
Ciriák Adrienn
1.b
Balogh Ivett
1.b
Botos Alexandra
1.b
Bognár Ildikó
 2.c
Titz Enikő
2.c
Richter Alex
 4.b II.  II. korcsoport  
Baranyi Marcell
4.b
Sharafeddin Ahmed
3.c
Korózs Kevin
 3.c
Máté Ádám
3.c
Glonczi Evelin
5.b
Bódi Dzsenifer
 4.b
Horváth Petra
3.c
Rostás Mercédesz
3.c
Jónás Viktória
3.c

  Budapesti közlekedés ismereti verseny 2012 február 13

 Cziriák Viktória
 4.b  Kiemelkedő helyezés    Schmal Róbert
 Vágó Dzsenifer
 8.a  

Bod Péter könyvtárhasználati verseny kerületi forduló 2012 február 28

 Tihanyi Péter

 5.b

 I.

   Zsembery Gyuláné

 Kerületi szavaló verseny

 Bódi Dzsenifer

 4.b

 különdíj    Hüttner Mónika

 Kerületi népdaléneklési verseny 2. kategória 5-6 évfolyam

 Guba Gergő  5.b  arany minősítés  szóló ének  Oberdingné Jánosa Petronella

 2. osztályosok kerületi ének versenye

 Bognár Ildikó
 2.c  II.    Oberdingné Jánosa Petronella
 Lakatos Bianka
 

 Bod Péter könyvtárhasználati verseny kerületi forduló

 Tihanyi Alexandra  7.b  III.    Zsembery Gyuláné

 VIII. kerületi Herman Ottó biológiaverseny 2012 február 16

 Oláh László
 8.a  XIV.    Kászoni Kövendi Mária
 Kurucz Dániel  IX.  
 Tihanyi Alexandra
 7.b  XV.  

Kerületi Diákolimpia - 2012 február 8

Richter Alex
 4.b  II.

 Kosárlabda

II. korcsoport fiú

 
Baranyi Marcell
 4.b
Juhász martin
 3.c
Korózs Kevin
3.c
Osztokán Dávid
 3.c
Rigó Dávid
3.c
Sharafeddin Ahmed
3.c
Varga Richárd
3.c
Máté Ádám
3.c
Buri László
3.c
Berki tamás
5.b
Cziriák Viktória
4.b  III.

Kosárlabda

II. korcsoport lány

 
Lázár Barbara
4.b
Orsós Fanni
4.b
Balogh Nikolett
 3.c
Horváth Petra
 3.c
Jónás Viktória
3.c
Pedersen Dzsenifer
3.c
Rostás Mercédesz
3.c
Glonczi Evelin
 5.b

  Kerületi Informatika verseny 2012 február 7-8

 Tihanyi Péter
 5.b  II.  Grafika  Takács Tiborné

Keresztesi Zoltán

 Nagy László
 5.b  III.  Grafika
 Vágó Dzsenifer
 8.a  I.  Táblázatkezelés
 Gálik Gabriella
 6.c  II.  Komplex I.
 Speier Richard
 7.c II.  Prezentáció
 Homoki Zsolt
7.c  I.  Prezentáció
 Tihanyi Alexandra
 7.b  II.  Szövegszerkesztés
 Kurucz Dániel 8.a  III.  Szövegszerkesztés

Kerületi magasugró diákolimpia - 2012 február 1-2

Glonczi Evelin
 5.b  II.  III. korcsoport lányok  
Csőke Vivien
 5.b  V.
Almasalmeh Ayah
 5.b  VII.
Vágó Dzsenifer
8.a  V. IV. korcsoport lányok  
Radics Ágnes
7.b  XI.
Herczeg Alexandra
 7.b  XIII.
Gociu Roland
 6.b  I. III. korcsoportos fiúk  
Horváth Richárd
5.b  IV.
Bognár Norbert
6.b  V.
Radics Lajos
8.b II. IV. korcsoport fiúk  
Horváth Tibor
7.b  VI.
Horváth Rajmond
 8.b  X.

 Verebély László Szakközépiskola Informatika Verseny 2011 december 20

Tihanyi Alexandra 7.b

Emléklap

Oklevél

 Szövegszerkesztés + Prezentáció  Takács Tiborné

Keresztesi Zoltán

Herczegh Alexandra

Emléklap

Oklevél

Budapesti Diákolimpia

Radics Richárd
 7.b  IX.

 Labdarúgás

III. korcsoport

 
Gociu Roland
 6.b
Báder Ernő
 6.b
Kecskés István
 5.b
Horváth Richárd
5.b
Tihanyi Péter
 5.b
Németh Pál
5.b
Oláh Krisztofer
 5.b
Kozák István
5.b
Balogh Dávid
 5.c

  Kerületi Diákolimpia - 2011 szeptember 13-29

Sarafeddin Ahmed
 3.c  V.

 Labdarúgás

II. korcsoport

 
Rigó Lajos
 3.c
Rigó Dávid
 3.c
Richter Alex
 4.b
Baranyi Marcell
4.b
Varga Richárd
3.c
Osztojkán Dávid
3.c
Patály Rajmund
2.c
Drozdik Dáriusz
3.c
Korozs Kevin
3.c
Máté Ádám
3.c
Radics Richárd

 

Tájkép tempera

© 2017 - 8. Kerületi Németh László Általános Iskola - Honlapkészítés

Weboldalunk a hatékonyabb működés érdekében cookie-kat használ.Weboldalunk böngészésével ön beleegyezik, hogy számítógépén / mobil eszközén cookie-kat tároljunk. A cookie-khoz tartozó beállításokat a böngészőben lehet módosítani.További információ.

EU Cookie Directive Module Information